Zajrzyj na naszą nową podstronę, by dowiedzieć się wszystkiego o ATRAKCJACH KORFU!… sobota, 18 lutego 2017

Na naszej stronie z wycieczkami po Korfu pojawiła się pewna nowość, która może bardzo ułatwić Wam organizację wakacji na Korfu. Informacji na temat najróżniejszych atrakcji na Korfu, jest wiele. Postanowiłam zebrać je wszystkie i stworzyć jedno miejsce, gdzie w formie “pigułki” będzie można dowiedzieć się wszystkiego o najważniejszych atrakcjach na Korfu.

Podstrona jest podzielona na trzy części: atrakcje ogólne, atrakcje w mieście Korfu i atrakcje dla dzieci. Znajdziecie tam informacje o najciekawszych miejscach i zabytkach, miejscach gdzie można aktywnie spędzić czas, miejscach gdzie można najlepiej zjeść czy też się wybawić.

Mam nadzieję, że dzięki tej podstronie Wasze wakacje na Korfu pod względem atrakcji – będą wystrzałowe! Żeby wejść na podstronę – klikajcie w link niżej:

http://salatkapogreckuwpodrozy.pl/pl/atrakcje-korfu/

Pozdrawiam i do zobaczenia na KORFU;D

11 myśli nt. „Zajrzyj na naszą nową podstronę, by dowiedzieć się wszystkiego o ATRAKCJACH KORFU!… sobota, 18 lutego 2017

  1. Jak zwykle trafiony wpis.Czytam bloga od niedlugiego czasu ale “przerobiłam” wszystko wstecz☺Teraz czytam na bieżąco.W sierpniu będziemy z mężem na Korfu , więc chlone wiedzę o wyspie jak gąbka..Pani Doroto czy z portu w Kierkirze można się przeprawić na Lefkade? W ubiegłym roku poznaliśmy tam przesympatyczne małżeństwo ( polsko- greckie ) i chętnie zrobiliśmy im niespodziankę. Pozdrawiam z Gliwic.

  2. Podstrona na temat Korfu rewelacyjna! W czerwcu 2016 roku byliśmy z mężem i córką (3 lata) na tej wyspie i wróciliśmy zachwyceni. Wcześniej było Rodos i Kreta, ale na Korfu odkryliśmy prawdziwy raj… Kassiopi… Paleokastritsa… aż chce się tam wrócić! W tym roku wybieramy między Kefalonią i ponownie Korfu. Dorotko, porównując te dwie wyspy, która Twoim zdaniem ma przewagę? 🙂 Czy na temat Kefalonii również pojawi się podstrona? Byłoby super. Pozdrawiam!

    • Hej! Cieszę się, że Korfu tak się podobała! Kefalonia też jest rewelacyjna! Tylko, że tam… Nie ma starych budowli jak na Korfu… Dlatego dla mnie Korfu z Kefalonią wygrywa…:DD Na temat Kefalonii nie planuje podstrony, bo przecież zajmuję się Kerkirą:DD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *