Lecznicza moc pysznej kawy…piątek, 28 październik 2011

      Pewnie nie jestem wyjątkiem, bo jedną z rzeczy, która zawsze w jakiś magiczny sposób poprawia mi humor jest dobra kawa. Dobrze przyrządzona kawa potrafi naprawdę sprawić cuda, a wypita dodatkowo w szczególnym miejscu – ma  wyjątkowo magiczną moc.
      Mając w świadomości, że moje życie w dużym mieście, być może wkrótce będzie  musiało się zakończyć, postanowiłam znaleźć kawiarenkę, w której nie tylko będę mogła napić się kawy, ale również naładować pozytywną energią. Takie “moje” miejsce.
     Znalazłam. Posiedziałam dobrą godzinę. Wypiłam kawę i pomyślałam. Wyszłam uśmiechnięta.
     Poza tym właśnie obejrzałam pierwszy odcinek „Przystanek Alaska”. Umarłam ze śmiechu, kiedy dr Fleishman pytał, gdzie jest pozostała część miasta? Chciał  uciekać po 5 minutach, ale został trochę dłużej… Z resztą, ja nawet jeszcze nie pojechałam… Ale z biegiem czasu zaczynam myśleć inaczej i powoli układać palce w trzymanie kciuków…
    Co by nie było – jutro jest sobota. Ja zacznę ją od obowiązkowej kawy!
                       

http://www.serialeonline.pl/przystanek-alaska-nothern-exposure-online/sezon-1

9 myśli nt. „Lecznicza moc pysznej kawy…piątek, 28 październik 2011

  1. Trzymam kciuki zatem:)Sympatyczna ta kawiarenka:)Dla mnie też kawa potrafi czasem zdziałać cuda- czasem ta pita samotnie a czasem w magicznym miejscu:) A jeszcze bardziej – w super towarzystwie:)

  2. Grecja to jedna wielka pipidowa wiec pojecie niedaleko wzgledne 😉 a wiec jakies 240km od Ciebie na zachod.Czy na stale? Who knows? W tym roku stuknela mi dekada.

  3. Nie? W kraju, w ktorym ponad polowa populacji mieszka w jednym miescie? 😉 W kraju w ktorym kazdy zna kazdego a jak nie bezposrednio to znajdzie kogos kto zna. I ci kuzyni pierwszego/drugiego/osmego stopnia….Czasami mam wrazenie, ze znalezienie niespokrewnionego choc troche kandydata na zone/meza granczy z cudem….no ale Ciebie, mnie i wielu innych uprawiajacych polsko-greckie zwiazki nie dotyczy ;-)Tak czy siak z ciekaowscia bede sledzic Twoje spojrzenie na grecka nie-pipidowe. Pisz, pisz, pisz.

  4. Ok, z takiej strony to masz trochę racji. Te greckie cwaniaki – pewnie dlatego nas tu sprowadzili, żeby dostarczyć trochę nowych genów, bo już nie mają z kim się żenić ;pppBędę pisać, jak tylko coś się ruszy, póki co jeszcze niestety jesteśmy w rodzinnym inkubatorze… Ale mam nadzieję, bliżej niż dalej na swoim:DCmok! I trzymam kciuki za Epir:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *