Jest „Robótka”! Przyłącz się do świątecznej akcji… sobota, 13 grudnia 2014

      Boże Narodzenie już za niecałe dwa tygodnie! Za chwilę nadciągnie epicentrum przedświątecznych przygotowań. Zdobywanie prezentów dla najbliższych. Opracowywanie wigilijnego menu. Spotkania na  śledziku. To również najlepszy moment by tak zupełnie bezinteresownie pomyśleć o drugim człowieku. Przedświątecznych akcji charytatywnych nigdy nie jest za wiele. Jeśli jeszcze nie przyłączyłeś się do żadnej z nich, weź udział  właśnie w tej! Na czym ona polega?

     „Robótka” to akcja organizowana przez dwie blogerki: Kaczkę i Bebe. Dowiedziałam się  o niej od Skorpiona w Rosole. Najfajniejsze w tej akcji jest to, że pomagasz jednej konkretnej osobie, którą wybierasz ty. Pomagasz – swoim zainteresowaniem drugim człowiekiem. Tylko, a raczej AŻ tyle! Link do bloga opisującego całą akcję jest tu:

ROBÓTKA

     Na  zdjęciu niżej widzisz dzieciaki z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Niegowie. TU i TUTAJ znajdziesz opis każdej osoby. Wybierz jedną z nich. Kup dla niej świąteczną kartkę i napisz coś od siebie. Pomyśl, co taka osoba chciałaby od  ciebie przeczytać.  Jaki mały prezent sprawiłby jej radość i prześlij go razem ze świąteczną kartką. Pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaką radość wywołasz tym u swojego adresata… Ci ludzie czekają na te kartki przez okrągły rok!

 

         Wybranie osoby, dla której można kupić trafiony prezent to nie jest wcale prosta sprawa. Postanowiłam więc, że sprezentuje coś osobie, która ma podobne zainteresowania. Padło na modę i urodę, czyli temat, który łączy mnie i Anię. A ponieważ chciałam, by moja paczka była typowo grecka, wybrałam więc produkty typowe dla Grecji. Myślę, że przyjemność jaką miałam podczas buszowania pomiędzy regałami z kosmetykami od kultowego już greckiego Korresa, będzie taka sama, jak przyjemność podczas ich używania.  Wybrałam czerwone masełko do ust  o zapachu róży. Lakier do paznokci w kolorze głębokiej czerwieni – będzie idealny na okres świąteczny. Do paczki włożyłam również kolorową gazetę, dzięki której Ania będzie mogła zobaczyć jak ubierają się kobiety w Grecji. Najważniejsza jest jednak świąteczna kartka. A tam list ode mnie. Mam wielką nadzieję, że całość będzie się podobać!

         Raz, dwa, trzy i moja paczka jest już w drodze do Domu Pomocy w Niegowie! Ta akcja jest naprawdę wystrzałowa! Tak niewiele trzeba zrobić, by wyczarować tyle radości. Po jednej i drugiej stronie…

Adres pod który należy przesyłać paczki:

Dom Pomocy Społecznej  dla Dzieci w Niegowie

Rodzinka…

dla…

Wierzbowa 4

07-230 Zabrodzie

Raz jeszcze opisy osób:

Kliknij TU!

Kliknij TUTAJ!

Blog poświęcony całej akcji:

ROBÓTKA

FACEBOOK akcji

Strona Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Niegowie:

Kliknij TU!

8 myśli nt. „Jest „Robótka”! Przyłącz się do świątecznej akcji… sobota, 13 grudnia 2014

    • Akcja jest naprawdę świetna, a osób do obdarowania tak wiele. Podobno, że mniej dostają panowie, więc może zwrócić uwagę na panów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.