Nasze pierwsze „pięć” minut w TV!… piątek, 28 listopada 2014

     W listopadzie mieliśmy wielką przyjemność wystąpić w programie „Polonia w Komie” nadawanym na TVP Polonia. Pierwsze „pięć” minut w TV mamy już więc za sobą! Odcinek, w którym wystąpiliśmy znajduje się tutaj! Myślę, że całość wyszła przesympatycznie ;)) Miłego oglądania!

POLONIA W KOMIE

POLONIA W KOMIE

Kliknij tu:

 http://vimeo.com/109798686 

     Tymczasem następny  odcinek „Sałatki po grecku TV” – właśnie w przygotowaniu! Zapowiada się bardzo słodko i … świątecznie! Na kolejny przepis wybraliśmy… KURABIEDES!

 

7 myśli nt. „Nasze pierwsze „pięć” minut w TV!… piątek, 28 listopada 2014

  1. Powinno byc wiecej takich programow – pozytywny obraz Polaka za granica – w mediach. Mnie nieustannie dziwi, jak propaganda zakodowala w umyslach, ze Polak za granica to koniecznie na zmywaku (zadnen powod do wstydu), ponizej kwalifikacji, itp… Co z Polakami, ktorzy za granica studiuja, pracuja w zawodzie, maja wlasne firmy (czyli normalne zycie prowadza)? Wyjazd za granice spowodowany jest czesto nie sytuacja ekonomiczna, ale rodzinna, naukowa, zawodowa, swiadomym wyborem takiej, a nie innej sciezki zyciowej.

    • Podpisuje się pod tym obiema rękami. Dlatego właśnie tak spodobał mi się ten program, w którym wystąpiliśmy. W naszych głowach cały czas dominuje obraz Polaka jak z filmu “Szczęśliwego Nowego Jorku”. A te czasu na całe szczęście – są już za nami. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *