Z CYKLU: zacznij lekko poniedziałek – Co się stało temu psu?… poniedziałek, 2 lipca 2012

    
      To zdjęcie zostało wykonane w tą sobotę, w samym centrum Aten, w samym środku dnia. Dodam, że jest to w Grecji bardzo typowy widok  – dziwił tylko i wyłącznie turystów, którzy przez cały czas robili temu psu zdjęcia. Być może  ma on teraz więcej fotografii niż sam AkropolJ Ale tu pojawia się pytanie:

                                                                                                                                       

co właściwie robił ten pies w takim stanie, na samym środku ulicy???

Właściwa odpowiedź już jutro J

P.S. Tak na marginesie – wczoraj był Światowy Dzień Psa!

10 myśli nt. „Z CYKLU: zacznij lekko poniedziałek – Co się stało temu psu?… poniedziałek, 2 lipca 2012

  1. A my właśnie wróciliśmy z Korfu, byliśmy tam przez tydzień. Mieliśmy porównanie pomiędzy Korfu a Rodos, gdzie byliśmy rok temu 🙂 Jakoś tak wypadło, że Grecja stała się naszym wakacyjnym kierunkiem 🙂 Mamy około tysiąca fotek na karcie aparatu i wspomnienia w nas:)Pozdrawiamy z PL, Vikinger 🙂

  2. Jak to, co robi ten pies… Odpoczywa właśnie, chłodzi się, wylegując w cieniu jakiegoś budynku na chodniku.Co w tym dziwnego – wszak w Grecji jest nader ciepło!Nas Polaków to dziwi. My bezpańskie psy łapiemy w najlepszym wypadku trafiają do schronisk, bo kto to widział żeby pies się wałęsał po ulicach. A w Grecji psy się wałęsają, bo mogą, bo nikomu nie przeszkadzają! Głaskane, dokarmiane resztkami ze stołów w tawernach, wylegują się w najgorszy upał w podcieniach domów i ganiają po plaży popołudniami łapiąc w pysk wiatr i zapach morza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *